HAKKIMIZDA

GÜVENİLİR ÇÖZÜMLERLE
GÜVENLİ BİR GELECEĞE

Telekomünikasyon ve Enerji Nakil Hatları için galvaniz cıvatalı direk imalatı gerçekleştiren ve sektörde önemli başarılara imza atan Çekosan; 1985 yılından bu yana, daha güvenli bir gelecek inşa edebilmek için çalışmaktadır.

1985 yılından 2008 yılına kadar Ostim’de faaliyetlerini sürdüren Çekosan; 2008 yılından beri de İstanbul Yolu üzerinde inşa ettiği, 13.000 m2’lik alanda kurulu dev üretim tesisi ile faaliyetlerine devam etmektedir.

MİSYON

Enerji, Telekomünikasyon ve İnşaat sektörlerine hizmet veren Çekosan; sürekli daha iyisini hedefler, üstün kalite standartlarına uygun üretim anlayışı ile müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutar. Hatasız, eksiksiz ve zamanında ürün teslimi ile hiçbir müşterisini yarı yolda bırakmaz; uygun ve istikrarlı fiyat politikası ile sadece en kaliteli hizmeti, en doğru şekilde sunmaya çalışır.

VİZYON

Ülkesine ve sektörüne değer katma misyonuyla hareket eden Çekosan; dünya çapında, kaliteden asla taviz vermeyen, taahhütlerine uyan ve istikrarlı bir şekilde her geçen gün daha da büyüyen bir şirket olarak tanınmayı hedefler.

ÇELİK KONSTRÜKSİYONA
DEĞER KATAN BİR FİRMA:
ÇEKOSAN

ÜRETİM KAPASİTESİ

SADECE BUGÜNE DEĞİL
GELECEĞE HİZMET

Teknolojiyi yakından takip edip kendini sürekli yenileyen ve geleceği bugünden inşa eden Çekosan; üretim kapasitesi ve ürün çeşitliliği ile sadece bugüne değil, geleceğe hizmet eder.

Son teknoloji ekipmanlar ile donatılmış 13.000 m2 alanda yer alan modern tesisleri, 35 yılı aşkın deneyimi ve uzman kadrosu ile ayda 1.416 tonluk imalat kapasitesi sunarken bir yandan da yükleneceği taahhüdün miktarına göre, ekipman ve personel kapasitesini artırma gücüne sahiptir.

Toplam Fabrika Alanı: 13.000 m2
Kapalı Alan: 4.500 m2
Aylık Üretim Kapasitesi: 1.416 ton
Toplam Üretim Kapasitesi: Talebe göre artırılabilmektedir.

SERTİFİKALAR

“KALİTE”
BİR KELİMEDEN
DAHA FAZLASIDIR

Kurulduğu günden bu yana, gerek ülkesine gerek sektörüne fark katan Çekosan; elde ettiği başarılar ile birçok belgeyi almaya hak kazanmış, bu belgeler ile kalitesini kanıtlamayı başarmıştır.

Kalite Yönetim Sistemi (ISO-9001)
Çevre Yönetim Sistemi (ISO-14001:2004)
Avrupa Normlarına Uygunluk (CE)
Türk Standartları Enstitüsü (TSEK-TSE)
İş Güvenliği (OHSAS-18001)

REFERANSLAR

YARINLAR
BİRLİKTE DAHA GÜVENLİ

Sahip olduğu kaliteli hizmet anlayışı sayesinde Çekosan, Türkiye’nin öncü firmalarıyla birlikte yol almakta; yaptığı yatırımlar, iş geliştirme becerileri ve taahhütlerini zamanında yerine getiren güvenilir duruşu ile ülkesinin geleceğine ve sektörüne değer katmaktadır.